نماینده مردم تهران در مجلس گفت: همه مسائل کشور با درایت رهبری و پند دلسوزانه ایشان قابل حل است.

به گزارش ایسنا، حسین طلا ضمن تاکید بر حفظ وحدت در میان مسوولان اظهار کرد: باید بارها صبح تا شب دست به دعا برداریم که این مملکت رهبری دارد که در هر مکان و زمانی که به مشکل برمی‌خوریم رهبری با درایت ورود کرده و گره‌ها را باز می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: معتقدم اگر یکبار خودمان شرایط‌مان را در خارج این مرز مطالعه و مرور کنیم متوجه می‌شویم که در چه شرایطی قرار گرفته‌ایم؛ جنگ اقتصادی،‌سیاسی و دیپلماتیکی، فرهنگی و اطلاعاتی و ... همه حاکی از شرایط فعلی کشور است، آیا جایی باقی می‌ماند که خودمان به خودمان رحم نکنیم؟

وی تاکید کرد: بنابراین باید بدون اینکه هوای نفس را دخالت دهیم شرایط را درک کنیم و بدون اینکه کاری انجام دهیم، به یاد آوریم که این نظامی که امروز سی و چهارمین سالگرد آن را جشن می‌گیریم برایش چه خون‌هایی ریخته شده است لذا اگر به این موضوع واقف باشیم طبعا شرایط بهتری است.

طلا در ادامه اظهار کرد: واقعیت این است که دشمنان ما باید بدانند اگر اختلاف نظری نیز در جامعه میان مسوولان باشد، مردم در مقابل دشمن کوتاه نمی‌آیند و این یک واقعیت است که امیدوارم آنها این پیامد را در طول این سی و چند سال درک کرده باشند و تصور نکنند که می‌توانند به این وضعیت امیدی ببندند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه تمام مسائل با درایت رهبری و با پند دلسوزانه ایشان قابل حل است، گفت: باید مسائل کشور اولویت‌بندی شود و شرایط موجود در نظر گرفته شود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.