معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انتخابات امن ، مایه افتخار نظام است و نیروهای سپاه و بسیج برای هر شرایطی آمادگی ایجاد امنیت مقتدرانه در انتخابات آینده را دارند.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر در همایش تبیین راهکارهای خلق حماسه سیاسی در سال 92 در جمع بسیجیان شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت اظهار داشت: تبیین حماسه سیاسی بر همگان تکلیف است و در این راستا باید بصیرت لازم را کسب کنیم.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به برنامه های استبکار جهانی در تحمیل سلطه خود بر ملل جهان افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که نظام سلطه برای دستیابی به اهداف استکباری خود ، بدنبال پایان بخشیدن به حاکمیت دینی و ایجاد یک نظم حاکمیتی غیر دینی در جهان بود.

وی با تاکید بر نقش ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) به پشتوانه حضور آحاد مردم توانست محاسبات و نقشه های نظام سلطه را نقش برآب کند و طبیعی است در چنین حالتی آمریکا به دنبال تحمیل هزینه های سنگین ، فشارها و تحریم های اقتصادی برای ایجاد خلل در زندگی مردم ایران اسلامی باشد.

سردار سپهر در تشریح اقدامات خصمانه آمریکا در قبال ایران اسلامی اظهار داشت: هرآنچه که استکبار جهانی در راستای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران می توانست انجام دهد تاکنون انجام داده است و این حضور مردم در عرصه های مختلف بود که آنان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذاشته است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی هنوز درصدد ایجاد خلل در اراده و عدم حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب است چرا که امروز ایران اسلامی به الگوئی تمام عیار برای تمام ملل آزاده جهان و نمودی از تجلی حاکمیت دینی تبدیل شده است.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: خاکریزهای مقابله با استکبار جهانی امروز در سواحل مدیترانه و مناطق استراتژیک و تحت سلطه آمریکا استقرار یافته است و همین موضوع استکبار جهانی را نگران و هراسناک ساخته است.

سردار سپهر با بیان اینکه مقامات آمریکایی امروز مهم ترین دغدغه خود را جمهوری اسلامی ایران معرفی می کنند تشریح کرد: تاثیر گذاری حاکمیت دینی انقلاب اسلامی در سایر جوامع و ملل، موجب شده است تا آمریکا تمام امکانات خود را برای مقابله با تفکر شیعی، اسلام و انقلاب اسلامی بکارگیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیشترین حملات استکبار جهانی به انقلاب اسلامی در حمله به رهبری و شریعت دینی ایران اسلامی متمرکز شده است و تنها راه پیروزی مقابل توطئه های نظام سلطه و استکبار ، ایستادگی ، مقاومت و پایبندی به باورها و ارزش های دینی و داشتن بصیرت و تلاش برای آگاهی بخشی عمیق است .

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود در تبیین عناصر مورد نیاز خلق حماسه های سیاسی خاطر نشان کرد: داشتن بصیرت لازم، عدالت خواهی و شجاعت از عناصر مورد نیاز برای خلق حماسه های سیاسی است.

وی افزود: دفع خطر، نمایش عزت و اقتدار، حمایت از حقیقت ها ، آرمانها و ارزش های متعالی انقلاب اسلامی از جمله اهداف خلق حماسه سیاسی است.

سردار سپهر در تشریح اهمیت انتخابات آینده ریاست جمهوری گفت: امروز مردم جهان چشم به حماسه مردمی ایران اسلامی در انتخابات آینده دوخته اند و منتظر هستند تا شاهد چگونگی دفاع ملت ایران اسلامی از آرمانهای خود و همچنین نمایش مشروعیت مردمی نظام جمهوری اسلامی باشند.

وی ادامه داد: البته توطئه های استکبار جهانی همیشه ادامه داشته و خواهد داشت و حضور مردم بصیر به خنثی سازی این توطئه ها می انجامد.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه در تشریح نتایج خلق حماسه های سیاسی در کشور اظهار داشت: تقویت مشروعیت مردمی، عزت بخشی در عرصه سیاست خارجی و بیمه کردن نظام جمهوری اسلامی ایران از نتایج مهم خلق حماسه سیاسی است.

وی با اشاره به بی نظیر بودن مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 افزود: مشارکت بیش از 80 درصدی مردم در انتخابات سال 88 تاکید دیگری بر مشروعیت مردمی بالای انقلاب و نظام اسلامی دارد و این نمایش مشروعیت بار دیگر با حضور آگاهانه تری از مردم در عرصه انتخابات آینده ریاست جمهوری تکرار خواهد شد.

سردار سپهر با بیان اینکه دشمن بهترین فرصت برای تغییر نظام جمهوری اسلامی را انتخابات می داند به تلاش اپوزیسیون خارجی در تحریم انتخابات و ایجاد تردید در مردم برای شرکت در انتخابات اشاره و گفت: تردید سازی و تردیدآفرینی در تاثیرگذاری تحریم ها و القای قانونمند نبودن انتخابات در ایران اسلامی از جمله اقدامات دشمنان در تضعیف مشارکت مردم در خلق حماسه انتخابات است.

وی ادامه داد: حضور مردم در انتخابات پیش رو قطعاً تغییر نگرش و بهم ریختن محاسبات آنان در عرصه فروپاشی نظام را در پی خواهد داشت و کمیت و کیفیت این حضور تاثیر مستقیمی در روند توسعه ایران اسلامی بویژه در میزان تولید علم دارد.

سردار سپهر با اشاره به اینکه دشمن در حال اجرای سناریوی سپاه هراسی نزد افکار عمومی است تصریح کرد: دشمن با حمله به نهادهای وفادار به نظام از جمله سپاه و بسیج به دنبال تاثیرگذاری منفی در بصیرت مردم است.

وی ادامه داد: دشمن با سازماندهی و مدیریت بیش 130 شبکه فارسی زبان بیگانه سعی در ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران دارد.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه در تشریح الزامات خلق حماسه سیاسی اظهار داشت: ارتقای بصیرت سیاسی، شناسایی جریانهای سیاسی و فکری، توجه به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از مهم ترین الزامات در عرصه خلق حماسه سیاسی آینده است.

وی ادامه داد: ایجاد فضای امید و نشاط، پرهیز از سیاه نمائی ها علیه اقدمات کاندیداها، واقع نگری در تبیین آرمان گرائی، شناسایی اهداف دشمنان در جلوگیری از حضور پرشور مردم، اگاهی در برابر توطئه دشمن برای ایجاد اختلاف و جلوگیری از وحدت نیروهای اصیل اصولگرا از دیگر الزامات مهم در خلق حماسه سیاسی است.

سردار سپهر با تاکید بر لزوم عدم تخریب نامزدهای انتخابات آینده گفت: تخریب هر نامزدی که توسط شورای نگهبان تائید شده است تخریب نظام محسوب می شود و مغایر با راهبردهای سپاه ، نظام و رهبری معظم انقلاب است.

وی افزود: سپاه همواره تخریب و تضعیف قوای سه گانه و همچنین روسای قوا را متضاد با اهداف نظام می داند.

سردار سپهر همچنین در تشریح اهداف راهبردی سپاه در خلق حماسه سیاسی در انتخابات آینده خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و کمک به انتخاب بهترین گزینه ریاست جمهوری توسط مردم بدون دخالت در مصداق، از مهم ترین اهداف در انتخابات خواهد بود.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: ما سرمایه ارزشی و معنوی برای پاسداری از انقلاب و نظام هستیم و سپاه به مانند گذشته در انتخابات بطور مصداقی از هیچ فرد و جریانی حمایت نخواهد کرد.

وی افزود: اجازه نمی دهیم سپاه هزینه اشخاص و یا احزاب در رسیدن به جایگاههای مختلف از جمله ریاست جمهوری شود و همواره مخالف یارکشی از درون مجموعه سپاه هستیم اما با روشنگری زمینه خلق حماسه ای بی نظیر در انتخابات را فراهم خواهیم کرد.

سردار سپهر در پایان با تاکید بر لزوم قانون مداری نامزدها در انتخابات آینده اظهار داشت: انتخابات امن ، مایه افتخار نظام است و نیروهای سپاه و بسیج برای هر شرایطی آمادگی ایجاد امنیت مقتدارنه را دارند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.