اخبارانتخابات,کارت نظارت ناظران روحانی

تمام کاندیداها به جز غرضی در شعب اخذرای نماینده دارند/ صدور تنها 400 کارت نظارت برای ناظران روحانی

مهر نوشت:

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران با اشاره به اینکه کارت نظارت کاندیداها برای شعب اخذ رای در تهران صادر شد گفت: 350 کارت نظارت دیگر نیز برای ستاد آقای روحانی در حال صادر شدن است.

احمد شهرکی رئیس ستاد انتخابات شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 12 هزار و 500 کارت نماینده کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها برای شهر تهران صادر شده است گفت: برای ناظران آقای روحانی فقط 400 کارت صادر شده بود که دلیل آن عدم ارسال مدارک توسط ستاد انتخاباتی ایشان بود.

وی ادامه داد: برای همکاری با این کاندیدا 350 کارت نظارت دیگر تا دو ساعت دیگر صادر و به نمایندگان تحویل داده می شود. شهرکی تاکید کرد: تمام کاندیداهای ریاست جمهوری به جز آقای غرضی در شعب اخذ رای نماینده دارند و آقای غرضی نیز خود برای شعب نماینده معرفی نکردند.

شهرکی با اشاره به صدور کارت نظارت برای نمایندگان شوراها گفت: بیش از 6 هزار و 500 کارت نظارت برای کاندیداها صادر شده و 3 ائتلاف بزرگ شوراها بیش از 2 هزار نفر ناظر دارند.

 

همچنین تسنیم نوشت:

سید صولت مرتضوی دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به بازدید امروز نمایندگان نامزدها از ستاد انتخابات گفت: نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می‌توانند تا ساعت قانونی اخذ رأی در ستاد انتخابات وزارت کشور حضور داشته باشند.

وی‌ افزود: نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری اگر خللی در روند برگزاری انتخابات مشاهده کردند به ما گزارش دهند و وظیفه ستاد انتخابات این است که با تمامی نامزدها به نحو احسن و در چارچوب قانون همکاری کند.

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات: آثار تبلیغاتی نامزدها در شعب اخذ رأی امحا شودستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 3 به اطلاع اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رأی رساند که کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعب اخذ رأی باشد.

بنابر این گزارش، متن کامل اطلاعیه شماره 3 ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

اطلاعیه شماره 3

به اطلاع اعضای محترم شعب ثبت نام و اخذ رأی می‌رساند، کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد، لذا در صورت مشاهده لازم است به سرعت امحاء شود.

همچنین اگر در طول زمان رأی گیری آثار تبلیغاتی از رأی‌دهندگان در شعبه باقی بماند، آنها را نیز امحاء نمایند.

خبرآنلاین

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.