تاريخ : | | نویسنده : lorestansport

 

 

 

روزنامه ایران بار دیگر در صفحه اول خود برای محمد رضا رحیمی از لفظ «دکتر» استفاده کرد تا با وجود ممنوعیت استفاده از این لقب برای معاون اول محمود احمدی‌نژاد از سوی هیات دولت و شخص رئیس جمهور، رحیمی همچنان «دکتر» بماند!

هر چند که استفاده از این لقب در روزنامه ایران در قالب یک پیام تسلیت به محمد رضا رحیمی به دلیل فوت برادرش است، اما از آنجایی که این پیام تسلیت در صفحه اول روزنامه منتشر شده و از سوی رئیس و کارکنان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است که یک سازمان وابسته به دولت است، این اقدام روزنامه ایران بسیار جالب توجه است.

البته این اولین بار نیست که از سوی رسانه‌های دولتی و حتی صدا و سیما تلاش می‌شود لقب «دکتر» برای محمدرضا رحیمی ابقا شود!

 

دولت باز هم رحیمی را «دکتر» کرد!

 

اواخر تیرماه بود که بخش خبری ۲۰: ۳۰ روز گذشته در خبری عجیب، محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری را «دکتر» خطاب کرد.

بخش خبری ۲۰: ۳۰ در حالی که خبر سخنرانی محمدرضا رحیمی در جشنواره اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی را اعلام می‌کرد، از وی به عنوان «دکتر» یاد کرد، این در حالی است که مدرک دکترای نامبرده برابر اسناد و مدارک ارائه شده در سایت‌ها و رسانه‌ها فاقد صحت و اعتبار است.

صداوسیما در حالی رحیمی را «دکتر» خطاب کرد که حتی کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز خرداد ماه سال جاری نتیجه تحقیقات وزارتخانه متبوع خود از مدرک معاون اول رئیس جمهور را به هیات دولت ارائه کرد و بر اساس آن اعلام شد که رحیمی، مدرک دکتری ندارد و مدرک ارایه شده از سوی وی فاقد صحت و اعتبار است. حتی بعد از انتشار این گزارش، در خبر‌ها آمد که رئیس جمهور اعلام کرد که «آقای رحیمی از مدرک دکتری استفاده نمی‌کنند و دیگران هم نباید ایشان را دکتر خطاب کنند».

گفتنی است، محمدرضا رحیمی در زمان ریاست بر دیوان محاسبات نامه‌های خود را با عنوان دکتر امضا می‌کرد و در زمان حضور در دولت هم سایت رسمی دفتر امور رسانه‌های ریاست‌جمهوری (president. ir) وی را «دکتر محمدرضا رحیمی» می‌نامید.

وی در سال۱۳۸۲ با عنوان «دکتر محمد رضا رحیمی»، ریاست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد واحد تهران را به عهده داشته است. در جریان پیگیری‌های مدرک مرحوم کردان، محمدرضا رحیمی مدرک دکترای وی را معتبر دانسته بود و خواستار عدم پیگیری ماجرا توسط رسانه‌ها شده بود.

هرچند الیاس نادران، احمد توکلی و علیرضا زاکانی به دلایلی فرا‌تر از دروغگویی علیه محمدرضا رحیمی به کمیسیون اصل ۹۰مجلس شکایت کرده‌اند و پیگیر رسیدگی به پرونده وی در قوه قضائیه هستند، اما هنوز معلوم نیست با وجود تایید رئیس دولت دهم درباره عدم اعتبار مدرک معاون اول خود، دلیل اصرار دولتی‌ها برای استفاده از این لفظ چیست؟ و چه کسی پاسخگوی مدت زمانی است که رحیمی از مدرک دکترای خود استفاده رسمی کرده است؟../شفافرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.