اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

با اشاره به آخرين تصميمات در خصوص سهميه‌هاي بنزين

رويانيان: بنزين100توماني كارتها تا فاز دوم هدفمندي باقي مي‌ماند/كارتهاي موقت نمي‌سوزد

رييس ستاد حمل و نقل و مديريت سوخت كشور با اشاره به اينكه سهميه بنزين 100 توماني كارت‌هاي سوخت به هيچ عنوان نمي‌سوزد، گفت: بر اساس آخرين تصميم‌گيري‌هاي انجام شده سهميه بنزين 100 توماني كارت‌هاي سوخت خودروها تا اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها در كارت‌هاي سوخت باقي مي‌ماند و پس از آن به ميزان دو برابر با نرخ 400 تومان در كارت‌هاي سوخت شارژ مي‌شود.

 

محمد رويانيان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افزود: بنزين 100 توماني ذخيره شده در كارت‌هاي سوخت رانندگان با توجه به صرفه‌جويي صورت گرفته از سوي رانندگان، حق آنها بوده و به هيچ عنوان اين سهميه نخواهد سوخت.

 

وي با اشاره به اينكه ميزان كل ذخيره بنزين 100 توماني كارت‌هاي سوخت به اندازه مصرف كمي بيش از يك روز كشور يعني 70 ميليون ليتر است، تصريح كرد: اين در حاليست كه ميزان ذخيره بنزين 400 توماني كارت‌هاي سوخت بيش از يك ميليارد و 200 ميليون ليتر است.

رييس ستاد حمل و نقل و مديريت سوخت كشور گفت: با تغيير نرخ بنزين عملا معادل‌سازي بنزين 100 توماني و تبديل دو برابر سهميه ذخيره شده در كارت‌هاي سوخت به بنزين 400 توماني، به طور قطع در جهت منافع مردم خواهد بود.

 

رويانيان: سهميه بنزين 400 توماني به هيچ عنوان نمي‌سوزد؛ مردم نگران نباشند.

وي در خصوص بنزين 400 توماني نيز با تاكيد بر اينكه سهميه بنزين 400 توماني به هيچ عنوان نمي‌سوزد، تاكيد كرد: قطعا رانندگاني كه صرفه‌جويي لازم را در اين خصوص داشته باشند در زمان تغيير قيمت بنزين به هيچ عنوان ضرر نمي‌كنند.

 

رييس ستاد حمل و نقل و مديريت سوخت كشور در خصوص ابطال كارت‌هاي سوخت موقت خودروها نيز به ايسنا گفت: ستاد حمل و نقل و مديريت مصرف سوخت كشور مخالف ابطال كارت‌هاي سوخت موقت است و در اين خصوص در حال پيگيري از ستاد هدفمندسازي يارانه‌ها براي حل مشكل هستيم. لذا تاكيد مي‌كنيم كه هنوز هيچ تصميمي در خصوص ابطال كارت‌هاي سوخت موقت اتخاذ نشده است./ایسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.