تاريخ : | | نویسنده : lorestansport

 

اعضای یك باند خانوادگی به بهانه دور شدن بلا و درمان بیماری های لاعلاج از خانواده های تهرانی و فروش زمین در بهشت از مردم كلاهبرداری می كردند.


چند روز قبل زنی با حضور در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۵ تهران از اعضای یك خانواده به اتهام كلاهبرداری و شیادی شكایت كرد.


زن شاكی در تشریح ماجرا به بازپرس گلی پور گفت: چندی قبل به یك مجلس مهمانی دعوت شدم.

 

 

در این مهمانی، مردی به نام پیروز ادعا می كرد همراه اعضای خانواده اش با عالم غیب و امام زمان(عج) در ارتباطند و می توانند دعاهای افراد را مستجاب و بیماری لاعلاج آنها را درمان كنند.


وی افزود: بعد از این ملاقات كنجكاو شدم و تصمیم گرفتم در مهمانی های دیگر آنها نیز حضور یابم. بنابراین شب های پنجشنبه در مجلس آنها شركت و صحبت هایشان را گوش می كردم. پیروز در این جلسات وردهایی را می خواند و می گفت با خواندن این اوراد اجنه از این مكان خارج می شوند.

 

● پول دادن برای دور شدن اجنه


شاكی ادامه داد: مادر و دختر خانواده نیز برای دور كردن اجنه مبالغی پول از ما می گرفتند و در قبال آن لوح و پیراهن های مخصوص تحویلمان می دادند و می خواستند لوح ها را در اتاق های خانه آویزان كرده و لباس ها را ۲ روز در هفته بپوشیم و سپس در آینه چند بار خود را ببینیم و به سمت آن فوت كنیم.


زن شاكی در ادامه اظهاراتش گفت: حتی پیروز و اعضای خانواده اش، من و دیگر شركت كنندگان در مهمانی ها را به مدت ۳ روز به روستایی در شمال كشور بردند و درخواست كردند تا در كنار درختان جنگل نشسته و وردهای آنها را تكرار كنیم.


پس از آن سفر وقتی به تهران بازگشتیم پیروز گفت بزودی در تهران زلزله ای به وقوع می پیوندد كه باعث مرگ مردم می شود و افرادی از این زلزله جان سالم به در می برند كه غارهای بهشتی و قطعه زمین های بهشتی را از آنها خریده باشند.


● خرید زمین های بهشتی خیالی

 

شاكی افزود: آنها معتقد بودند فرشته ها تا زمان مرگ ما و حضور در بهشت از این مكان ها حفاظت می كنند و اگر كسی به اظهاراتشان شك كند یكی از بستگان نزدیكش بیمار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: آن روز وقتی به خانه بازگشتم، متوجه بیماری فرزندم شدم. بنابراین وحشت كرده و سراسیمه از پیروز تقاضای كمك كردم كه او نیز در چند مرحله ۶۱ میلیون تومان از من دریافت كرد و سند یك قطعه زمین خیالی در بهشت را به من تحویل داد و گفت: با خرید این زمین بیماری فرزندت مداوا خواهد شد.

 

شاكی افزود: وقتی حال فرزندم وخیم تر شد، او را به مطب پزشك بردم و پس از معاینه معلوم شد او بیماری لاعلاج ندارد و تنها بر اثر گرمازدگی بدحال شده است.

 

با اطلاع از این موضوع، به كلاهبرداری خانواده شیاد پی برده و به خانه شان رفتم، اما آنها كه ۵ نفر بودند، به طرز مرموزی ناپدید شده بودند.

 

با ثبت اظهارات شاكی، پرونده در اختیار ماموران پایگاه دوم اطلاعات ـ امنیت عمومی تهران قرار گرفت و جستجو برای یافتن اعضای این باند كلاهبرداری آغاز شد.


● شكایت یكی پس از دیگری

 

در حالی كه تحقیقات ادامه داشت، چند شهروند تهرانی دیگر هم به مركز پلیس مراجعه و شكایت های مشابهی ارائه كردند.


ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند مالباخته ها در دام خانواده شیاد گرفتار شده و برای دور شدن بلاهای طبیعی و مداوای بیماری های لاعلاج، مبالغی از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان پرداخت كرده و تعدادی غار و زمین خیالی در بهشت خریده اند.


بنابراین گزارش، جستجوی ماموران پایگاه دوم اطلاعات ـ امنیت عمومی تهران برای دستگیری اعضای این باند شیاد آغاز شده است.... / جام جم آنلاین

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.