سامان طهماسبي آذربايجاني شد فرار عضله ها از وطن!

 

 

در گذشته همه از اينكه فرار مغزها در وطن در حال رخ دادن است نگران بودند، ولي امروز علاوه بر اينكه بسياري از دانشمندان ايراني به علت عدم رسيدگي مسئولين به كشورهاي خارجي ميروند، ورزشكاران نيز عطاي اين خاك را به لقايش مي بخشند و عضله هاي تنومندشان را وقف كشوري ديگر مي كنند.

در گذشته همه از اينكه فرار مغزها در وطن در حال رخ دادن است نگران بودند، ولي امروز علاوه بر اينكه بسياري از دانشمندان ايراني به علت عدم رسيدگي مسئولين به كشورهاي خارجي ميروند، ورزشكاران قهرمان اين خاك نيز عطاي اين خاك را به لقايش مي بخشند و عضله هاي تنومندشان را وقف كشوري ديگر مي كنند.


در همين راستا سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.


سامان طهماسبی فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ی دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.


فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی امروز به روی باسکول وزن کشی می‌رود.


آذربایجانی ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانان‌شان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی برای آذربایجان کشتی بگیرند.


اينكه مسئولين ورزش كشور حتي به قول خود مبني بر پرداخت پاداش قهرمانان عمل نمي كند، بايد شاهد اين نقل مكان ها نيز باشيم، چرا كه يك ورزشكار از جان مايه مي گذارد و مدال مي آورد و انتظار دارد كه مورد تقدير و توجه قرار بگيرد..../عصر ایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.