واكنش روس ها به ادعاي بيمار بودن ببر روسي:سالم تحویل دادیم،خودتان مریضش کردید

 

واكنش روس ها به ادعاي بيمار بودن ببر روسي : سالم تحویل دادیم ، خودتان مریضش کردید

يك مقام وزارت بازرگاني روسيه در واكنش به اظهارات امير الهامي مدير باغ وحش تهران درباره بيمار بودن ببرهاي روسي منتقل شده به تهران ، با تكذيب اين خبر گفت كه اين كشور ببرها را سالم تحويل ايران داده است.

يك مقام وزارت بازرگاني روسيه در گفتگو با خبرگزاري ايتارتاس روسيه با رد ادعاها درباره بيمار بودن ببر هاي سيبريايي كه 8 ماه پيش براي پروژه احياي ببر مازندران در ازاي انتقال يوزپلنگ هاي ايراني به روسيه به كشورمان منتقل شدند ، گفت :‌ " اين ببرها كاملا سالم بودند .

وي افزود :‌‌" دو ببر نرو ماده در موقع انتقال به ايران در آوريل 2010 كاملا سالم بودند . آنها ( موقع انتقال ) به دقت از سوي دامپزشك ها معاينه شده و قرنطينه شدند . از سوي ديگر به محض ورود آنها به تهران دامپزشك هاي مجرب و بيولوژيست ها اين دو ببر را با دقت آزمايش كردند .

اين مقام روس افزود :‌"‌الان 8 ماه از زمان انتقال آنها به ايران گذشته و حيواني كه به هواي سرد ( روسيه ) خو گرفته نمي تواند در تابستان گرم تهران آن هم در يك قفس تنگ و كوچك دوام بياورد".

از سوي ديگر يك منبع اگاه در باغ وحش " يوژنو ساخالينسك " روسيه در گفتگو با ايتارتاس با رد فرضيه بيمار بودن ببر سبيريايي منتقل شده به ايران گفت : او بسيار سر حال و  پر انرژي بود.

وي افزود‌:‌سال گذشته  " آمبا " ( نام روسي ببري كه به ايران انتقال يافت )  براي انتقال به ايران انتخاب شد و دليل اين انتخاب اين بود كه آمبا در باغ وحش ما تنها بود ، در حالي كه يك ببر ماده متعلق به باغ وحش نووسيبريسك روسيه در باغ وحش تهران نيز تنها بود و انتظار ببر نر را مي كشيد".

تا كنون فرضيات مختلفي درباره دليل مرگ ببر سيبريايي منتقل شده از روسيه به ايران در رسانه ها و از سوي برخي كارشناسان و مقامات دولتي گفته شده است ، اما مهم ترين نكته اين است كه مرگ ببر سبيريايي به معناي شكست پروژه 5 ميليون دلاري احياي ببر مازندران در ايران است...../تحلیل:عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.