تاريخ : | | نویسنده : lorestansport

 

بقایی: رسانه​ها را سرکار گذاشتم !

 

 

معاون رییس‌جمهور شایعه‌ کاندیداتوری‌اش برای انتخابات ریاست جمهوری‌ بعد را تکذیب کرد.به گزارش ایسنا، حمید بقایی در جمع خبرنگاران در کاخ گلستان، ادامه داد: ما در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در خدمت مردم باشیم، برای‌مان افتخار است.

 

رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سخنان پیشینش در اینباره را شوخی خواند و گفت: داشتیم با خبرنگار شوخی می‌کردیم. دیدیم که جوان خوبی است، گفتیم کمی با او شوخی کنیم. اگر متنی نیز در این زمینه منتشر شده باشد، تقریبا سر به سر گذاشتن با او بود، ولی مثل این‌که این قضیه را قدری جدی گرفته است.

بقایی دیروز در پاسخ به اینکه نامزد ریاست جمهوری می​شوید یا نه، به ایلنا گفته بود: نه تأیید و نه تکذیب می‌کنم، این سؤالات چیست که می‌پرسید، سؤالی بپرسید که به درد بخورد. او امروز گفت که در واقع، نحوه‌ سؤال پرسیدن طرف را مورد شوخی قرار داده بوده است.

او در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره‌ این‌که اگر این سؤال به چه نحوی پرسیده می‌شد، او درست جواب می‌داد، نیز اظهار کرد: این سؤال موضوعیت ندارد، مثل این می‌ماند که کسی بپرسد، دنیا را می‌توان در تخم مرغ قرار داد، این سؤال معنایی ندارد.

بقایی اضافه کرد: بحث نامناسب بودن زمان پرسیدن این سؤال هم نیست، بلکه معنایی ندارد که دنبال افراد بیفتیم و بپرسیم که آیا آن‌ها کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می‌شوند یا نه. ما گفتیم یک شوخی‌ای با خبرنگار و با برخی سایت‌ها داشته باشیم و در واقع، آن‌ها را سر کار بگذاریم.../ایسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.