تكمیلی/سحرگاه امروز در محل حادثه عامل قتل قویترین مرد ایران اعدام شد

سحرگاه امروز عامل قتل قویترین مرد ایران در مقابل چشمان انبوه صدها تن از شهروندان كرجی در خیابان پونه شرقی واقع در ۴۵ متری گلشهر كرج كه محل حادثه بود به دار مجازات آویخته شد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، متهمان این پرونده سه پسر به نام های علیرضا، ناصر و علیرضا ۱۷ و ۱۸ ساله هستند. آنها شامگاه ۲۵ تیر سال جاری هنگام تردد با خودروی پراید در ۴۵ متری گلشهر خیابان پونه كرج با خودروی روح الله داداشی قویترین مرد ایران و سرنشین همراه وی به صورت جزئی تصادف كردند.

در این حادثه ، سه پسر جوان با قویترین مرد ایران درگیر شدند و پس از فحاشی به وی یكی از متهمان كه «علیرضا . م» نام داشت با چاقو سه ضربه به گردن و چند جای دیگر از بدنش وارد كرده و سپس به همراه دوستانش از محل حادثه متواری شد. اما قویترین مرد ایران در راه انتقال به بیمارستان مدنی به علت شدت جراحات درگذشت.

با تشكیل پرونده در شعبه بیست و یكم دادسرای جنایی كرج دستورات ویژه ای برای دستگیری عاملان حادثه آغاز شد.

هر سه متهم با گذشت ۳۰ ساعت از وقوع حادثه در محله باغستان در مهرشهر كرج شناسایی و دستگیر شدند.

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شدند و یكی از آنها به نام علیرضا كه ۱۷ ساله بود خود را به عنوان عامل اصلی حادثه معرفی كرد.

متهمان پس از بازسازی صحنه حادثه روانه زندان شدند. پرونده آنها با صدور كیفرخواست دادگاه كیفری استان البرز ارسال شد.

روز ۱۵ مرداد سال جاری علیرضا عامل جنایت با انتقال به شعبه اول دادگاه كیفری استان البرز پای میز محاكمه نشست.

اولیای دم مقتول كه ۱۱ خواهر و برادر بودند برای قاتل برادرشان تقاضای اعدام در محل حادثه را كردند.

علیرضا – متهم – در دفاع از خود در دادگاه گفته بود من قصد كشتن روح الله را نداشتم شب حادثه من و دوستانم ابتدا در حوالی خیابان قلم واقع در شاهین ویلای كرج با خودروی یك فرد برخود كرده و در پی سبقت گرفتن از وی درگیر شده و وقتی راننده خودرو را متوقف كرد به سویش حمله و او را بشدت كتك زده و با عربده كشی از محل، فرار كردیم.

متهم اضافه كرد: در طول مسیر كه قصد داشتم دوستانم را به منازلشان منتقل كنم مقتول و یك مرد جوان كه سرنشینان یك خودروی آزرا بودند پشت سرمان حركت می كردند. چند بار چراغ خودرویشان را روشن و خاموش كردند و از ما خواستند سریعتر حركت كنیم. به دلیل داشتن سرعت بالا و وجود سرعت گیر ، سرعت خود را كاهش دادم در همین موقع مشاجره لفظی میان ما و یكی از سرنشینان خودرو رخ داد. با نزدیك شدن به خیابان پونه با آنها مشاجره كرده و دعوایمان شد. در جریان درگیری داداشی از خودرو بیرون آمد و چند بار گفت مرا می شناسی ولی توجهی به حرف های او نكردم. با دیدن او كه مردی قوی هیكل بوده وحشت كرده و ترسیدم. تصور می كردم كه شاید اگر چاقویی همراه داشته باشد مرا بزند. در همین موقع چاقویی كه همراه داشتم رابه مرد قوی هیكل و دوستش نشان دادم تا شاید صحنه را ترك كنند. وقتی اینگونه نشد، ترسیده و در حالیكه عقب عقب به سمت خودرو می رفتم ضرباتی به او زدم كه باعث مرگش شد. او را نمی شناختم و بعد از فرار متوجه شدم كه قویترین مرد ایران را كشتم.

 

 

 

 

تكمیلی/سحرگاه امروز در محل حادثه عامل قتل قویترین مرد ایران اعدام شد

متهم از سوی قاضی رنجبر رئیس شعبه اول دادگاه كیفری استان البرز و چهار قاضی مستشار وارد شور شدند و حكم به قصاص متهم در محل حادثه دادند.

 

با ابلاغ حكم به اولیای دم و عامل جنایت پرونده به دیوان عالی كشور ارسال و پس از تایید به واحد اجرای احكام دادگستری استان البرز ابلاغ شد، در ضمن متهم ردیف دوم پرونده به اتهام معاونت در درگیری خیابانی منجر به قتل و همچنین شرب خمر به سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و متهم سوم به اتهام شرب خمر به تحمل ۷۴ ضربه شلاق از سوی قاضی شعبه ۱۰۱ استان البرز محكوم شدند.

از شامگاه سه شنبه مردم از شهرهای دور و نزدیك و مناطق مختلف كرج برای اینكه شاهد اجرای حكم اعدام قاتل قویترین مرد ایران باشند در محل اجرای حكم حاضر شده بودند و هر لحظه بر تعداد این جمعیت اضافه می شد.

اكثر مردم حاضر در محل اجرای حكم خواستار آن بودند كه این حكم هر چه سریعتر اجرا شود.

 

 

 

 

تكمیلی/سحرگاه امروز در محل حادثه عامل قتل قویترین مرد ایران اعدام شد

سحرگاه امروز متهم تحت تدابیر شدید امنیتی ساعت ۵:۱۸ دقیقه در حالیكه درون یك ون نیروی انتظامی نشسته بود به محل اعدام منتقل شد.

 

وقتی متهم بالای محوطه اجرای حكم رفت و در حالیكه چشمانش با چشم بند بسته شده و قادر به دیدن جمعیت كثیری كه در میدان جمع شده بودند، نبود اما با شنیدن فریادهای آنها كه خواستار مجازات وی بودند، با التماس تقاضای بخشش از اولیای دم می كرد و فریاد می زد من از مرگ می ترسم كه عقربه های ساعت بر روی ۵:۱۸ متوقف و توسط جرثقیل به بالا كشیده شد و ناله و درخواست بخشش های متهم خاموش شد.

با تایید مرگ متهم، جسد وی به پزشكی قانونی منتقل شد...../ جام جم آنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.