تاريخ : | | نویسنده : lorestansport
فرزند شهيد سيد علا حكيم از برادران شهيد محمدباقر حكيم به مناسبت سالروز بازگشت شهيد حكيم به عراق خاطره خواندني از وي نقل كرده است.
 
سيد حسين حكيم فرزند شهيد سيد علا حكيم از برادران شهيد محمدباقر حكيم در گفتگو با فارس به مناسبت سالروز بازگشت شهيد محراب آيت‌الله سيد محمدباقر حكيم رئيس سابق مجلس اعلاي انقلاب اسلامي عراق به اين كشور خاطره‌اي را بازگو كرده است كه بسيار شنيدني است.

سيد حسين حكيم در اينباره مي‌گويد: در دوران دولت آقاي خاتمي زماني كه نيروي انتظامي در چند شهر از جمله قم عراقي‌هايي را كه به صورت قاچاق وارد خاك ايران مي‌شدند را دستگير كرده و به اردوگاه‌ها منتقل مي‌كردند من به ديدار آيت الله شهيد محمدباقر حكيم رفته و به شدت از ايشان مي‌خواستم كه در قبال اين عمل موضع‌گيري كنند.

وي افزود: به ايشان عرض كردم در صورتي كه شما در قبال اين حركت نيروي انتظامي جمهوري اسلامي موضعي اتخاذ كنيد مطمئنا بسياري از روزنامه‌ها و احزاب و تشكل‌ها از موضع شما به شدت دفاع خواهند كرد و شايد با اين روش بتوان جلوي اين كار را گرفت. در اين هنگام شهيد حكيم تبسمي كرده و به آرامي جواب دادند كه پسرم مي‌دانم كه در صورتي كه بر عليه نيروي انتظامي حرفي بزنم شايد بسياري از آن استقبال كنند اما شرع مقدس اسلام چنين اجازه‌اي به من نمي‌دهد چون سخنان من به عنوان موضع‌گيري در مقابل حكومت اسلامي به شمار مي‌رود و در اسلام هر آنچه كه باعث تضعيف حكومت اسلامي شود حرام است.


سيد حسين حكيم اظهار داشت: سپس ايشان فرمودند كه پسرم از اينكه به تكاپو افتاده‌اي تا مشكل مردم مظلوم عراق را حل كني خوشحالم و به تو قول مي‌دهم در جلسات خصوصي با سران نظام اين موضع را پيگيري كنم و بعد از مدتي نيز با تلاش‌هاي ايشان اين مشكل بر طرف شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.