تاريخ : | | نویسنده : lorestansport

رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي از توقف و جريمه 130 هزار ريالي خودروهاي پلاك غيرملي مدل 54 به بالا از اول تير ماه در تمامي شهرها و جاده‌هاي كشور خبر داد.

سردار محمد رويانيان به ايسنا گفت: اين دسته از خودروها، پس از توقف در شهرها و جاده‌هاي كشور، 5 روز براي تعويض پلاك فرصت خواهند داشت.
 
وي با اشاره به اين كه خودروهاي ياد شده، به دليل داشتن پلاك غيرمجاز متوقف و ضمن اعمال جريمه 130 هزار ريالي، مداركي همچون گواهينامه از آنها اخذ مي‌شود، گفت: دارندگان اين دسته از خودروها در مهلت 5 روزه‌اي كه به آنها داده مي‌شود بايد تعويض پلاك كرده و سپس مدارك خود را دريافت كنند و در غير اين صورت مشمول مجازات‌هاي بعدي مي‌شوند.

رييس پليس راهور ناجا يكي از مشكلات رانندگاني كه تا كنون تعويض پلاك نكرده‌اند را جريمه بالا دانست و افزود: براي سهولت كار اين دسته از رانندگان نيز مقرر شده است تا مبلغ 500 هزار تومان جريمه به پلاك جديد منتقل شده و شماره‌گذاري صورت گيرد و افرادي كه بيش از اين جريمه دارند، بايد به شوراي حل اختلاف مراجعه كنند.

وي خاطرنشان كرد: خودروهاي مدل قبل 54، در صورت ارائه برگه معاينه فني تعويض پلاك خواهند شد.

سردار رويانيان با اشاره به اين كه اجراي اين طرح تا مرداد ماه ادامه مي‌يابد، به ايسنا گفت: پس از مرداد ماه، تصميم‌گيري نهايي براي قطع سهميه و ابطال كارت سوخت خودروهاي مذكور انجام مي‌شود؛ زيرا خودروهايي كه پس از برخورد پليس هم به مراكز تعويض پلاك مراجعه نكنند، يا سرقتي هستند و يا سنديت، مالكيت و اصالت آنها مخدوش است.

وي خاطرنشان كرد: بر اساس بانك اطلاعات راهور ناجا، كمتر از 500 هزار خودرو پلاك غيرملي از سال 46 تا كنون در كشور وجود دارد، ‌اين در حاليست كه پيش‌بيني مي‌شود بخش اعظمي از اين خودروها فرسوده شده و يا به دليل تصادف سنگين از رده خارج شده باشند.

رييس پليس راهور ناجا با تقدير از تصميم رييس‌جمهوري در خصوص تشكيل هيأت ويژه پيگيري وضعيت احداث آزاد راه تهران ـ شمال گفت: پيشنهاد مي‌كنيم اين هيات ويژه به موضوعاتي مانند آزادراه قزوين ـ رشت، رفع گره‌هاي ترافيكي موجود در جاده‌هاي هراز، كندوان و مسير فعلي قزوين ـ رشت به صورت اضطراري توجه كنند و اصلاحات لازم در اين خصوص صورت گرفته و موضوع تنها به آزادراه تهران ـ شمال معطوف نشود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.