تاريخ : | | نویسنده : lorestansport

دو خواهر دوقلو كه در يك روز با دو برادر دوقلو پاى سفره عقد نشسته بودند، چند ماه پس از ازدواج براى جدايى به دادگاه رفتند.

به گزارش ایران، دو خواهر دوقلو به نام هاى «تينا» و «دنيا» - ۲۲ ساله - همراه شوهران دوقلويشان به نام هاى «شهريار» و «شهروز» - ۲۸ ساله - با مراجعه به شعبه (۲۶۸) دادگاه خانواده ضمن ارائه دادخواست طلاق توافقى خواستار صدور حكم طلاق شدند.

«دنيا» كه چند دقيقه زودتر از تينا به دنيا آمده، در آخرين جلسه دادگاه به قاضى «عموزادى» گفت: من و خواهرم فرزندان يك مرد ثروتمند هستيم كه براى زندگى و آينده نقشه هاى زيادى داشتيم، اما يك روز كه مادرمان به ما گفت: «پدرتان تصميم گرفته شما را راهى خانه بخت كند»، شوكه شديم.

وقتى از او بيشتر پرسيديم، مادر گفت: «شريك پدرتان دو پسر دوقلو به نام هاى شهريار و شهروز دارد كه از وضعيت مالى مناسبى هم برخوردارند. پدرشان هم براى استحكام پايه هاى شركت و گسترش تجارتش شما را از پدرتان خواستگارى كرده است. پدرتان هم به آنها جواب مثبت داده و قرار است آخر هفته دو برادر به اتفاق خانواده شان به خواستگارى بيايند.»

من و خواهرم با شنيدن اين خبر تأسف انگيز به خاطر تصميم گيرى غير منطقى پدرمان به او اعتراض كرده و تقاضا كرديم به خاطر پول و ثروت خوشبختى و زندگى ما را به بازى نگيرد، اما او با اصرار گفت تصميمش را گرفته و اين وصلت تحت هر شرايطى بايد شكل گيرد. با اين حال براى اعتراض به اين تصميم غير منطقى و خودخواهانه چند روز هم اعتصاب غذا كرديم، اما با اين حال پدرمان همچنان سر حرفش ماند و با تهديد از ما خواست براى شب خواستگارى و پذيرايى از ميهمانان آماده شويم.

بالاخره هر يك از ما با مهريه ۸۰۰ سكه طلا سر سفره عقد نشستيم و با دو برادر دوقلو پيمان زناشويى بستيم و زندگى مشتركمان را آغاز كرديم، اما پس از مدت كوتاهى متوجه شديم شوهرانمان با افراد ناباب و خلافكار در تماس هستند، به همين خاطر بيشتر وقت هايشان را به خوشگذرانى مى پردازند. با اين حال به خاطر پدر و مادرمان دندان به جگر گذاشته به اميد اين كه اوضاع زندگى مان بهتر شود، اما هنوز مدت كوتاهى از ازدواج مان نگذشته بود كه من و خواهرم متوجه اختلاف هاى شديد پدرمان با پدر شوهرانمان شديم. چند روز بعد آنها با اعلام ورشكستگى از هم جدا شدند.

اين درحالى بود كه رفتار و نحوه برخورد همسران ما هم بشدت تغيير كرد. آنها به بهانه هاى مختلف ما را به باد كتك گرفته و با سختگيرى هايشان زندگى را به كام ما تلخ كردند. در نتيجه تصميم گرفتيم از همسرانمان به طور توافقى جدا شويم. به همين دليل به خانه پدرمان برگشته و موضوع را با آنها در ميان گذاشتيم. پدرمان هم با شرمندگى براى رهايى ما از زندان دو شوهر بداخلاق اعلام آمادگى كرد.

شهروز - همسر تينا - هم در پاسخ اظهارات همسرش به قاضى دادگاه گفت: از همان ابتدا من و برادرم به اين دو زن علاقه اى نداشتيم و فقط با اصرار پدرمان مجبور شديم با آنها ازدواج كنيم. حالا هم كه شراكت آنها به هم خورده، ما نيز به دنبال رهايى از زندگى سخت اجبارى هستيم.با اين حال ما دو برادر دوقلو و همسران دوقلويمان پدرانمان را عامل اصلى تمام بدبختى هايمان مى دانيم.

قاضى در آخرين جلسه دادگاه با شنيدن اظهارات عروس و دامادهاى دوقلو و بررسى مدارك موجود، حكم به طلاق آنها داد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.